Yhteystiedot

Partiolippukunta Nummen Eränkävijät
Liity lippukuntaan: liity Nummen Eränkävijöihin   tai ota yhteyttä: partioon@nuer.fi

LippukunnanjohtajaJukka Niemilippukunnanjohtaja@nuer.fi040-5030490
Lippukunnan apulaisjohtajaKati Komulainenapulaisjohtaja@nuer.fi
PestijohtajaAnu Niemipestijohtaja@nuer.fi
OhjelmajohtajaRiikka Pirttiläohjelmajohtaja@nuer.fi
SihteeriTeemu Säiläsihteeri@nuer.fi
ViestintävastaavaTeemu Säiläviestinta@nuer.fi
RahastonhoitajaAnu Niemirahastonhoitaja@nuer.fi
KalustonhoitajaSami Nieminen ja
Arto Niemelä
kalusto@nuer.fi
Turva-aikuinenHenna Ylitolonenturva@nuer.fi
SisupartioJukka Niemisisupartio@nuer.fi
PerhepartioRia Paloposkiperhepartio@nuer.f
AikuispartioArto Niemeläaikuispartio@nuer.fi

Lippukunnan osoite ja pankkiyhteys

Partiolippukunta Nummen Eränkävijät ry
c/o Teemu Säilä   
Rantakukantie 3
13100 Hämeenlinna

Pankkiyhteys: FI41 5680 1350 0112 96

Y-tunnus 2825486-2


Retkien ym. osallistumismaksut maksetaan laskulla. Maksua ei palauteta osallistujan sairastuttua tai peruutettua tulonsa muun syyn vuoksi, ellei huoltaja sitä erikseen pyydä rahastonhoitajalta: rahastonhoitaja@nuer.fi.
Osallistumismaksuista voi anoa alennusta/vapautusta perheen taloudellisen tilanteen tai muun syyn vuoksi. Huoltaja voi tehdä vapaamuotoisen anomuksen sähköpostilla hallitukselle, joka päättää asiasta: hallitus@nuer.fi.


Kaikkiin tapahtumiin tulee ilmoittautua Kuksan kautta. Tapahtumalaskua maksaessasi käytä viitenumeroa. Jos kohtaat ongelmia, ota yhteyttä rahastonhoitajaan: rahastonhoitaja@nuer.fi.