Yhteystiedot

Partiolippukunta Nummen Eränkävijät
Liity lippukuntaan: liity Nummen Eränkävijöihin tai ota yhteyttä: partioon@nuer.fi

Pesti Nimi Sähköposti Puhelin
Lippukunnanjohtaja Jukka Niemi
(hallitus)
lippukunnanjohtaja@nuer.fi 040-5030490
Jäsenrekisterinhoitaja jasenrekisteri@nuer.fi
Sisupartiosisupartio@nuer.fi
Lippukunnan apulaisjohtaja Kati Komulainen
(hallitus)
apulaisjohtaja@nuer.fi
Pestijohtaja Anu Niemi
(hallitus)
pestijohtaja@nuer.fi
Rahastonhoitaja rahastonhoitaja@nuer.fi
Ohjelmajohtaja Riikka Pirttilä
(hallitus)
ohjelmajohtaja@nuer.fi
Sihteeri Teemu Säilä
(hallitus)
sihteeri@nuer.fi
Viestintävastaava viestinta@nuer.fi
Kaluston ja Leirialueen hoitaja Arto Niemelä
(hallitus)
kalusto@nuer.fi
Aikuispartio aikuispartio@nuer.fi
Kaluston ja Leirialueen hoitaja Sami Nieminen
(hallitus)
kalusto@nuer.fi
Kaisa Lähteenmäki
(hallitus, varajäsen)
Annika Syrjälä
(hallitus, varajäsen)
Turva-aikuinen Henna Ylitolonen turva@nuer.fi
Perhepartio Ria Paloposki perhepartio@nuer.fi

Lippukunnan osoite ja pankkiyhteys

Partiolippukunta Nummen Eränkävijät ry
c/o Teemu Säilä   
Rantakukantie 3
13100 Hämeenlinna

Pankkiyhteys: FI41 5680 1350 0112 96

Y-tunnus 2825486-2


Retkien ym. osallistumismaksut maksetaan laskulla. Maksua ei palauteta osallistujan sairastuttua tai peruutettua tulonsa muun syyn vuoksi, ellei huoltaja sitä erikseen pyydä rahastonhoitajalta: rahastonhoitaja@nuer.fi.
Osallistumismaksuista voi anoa alennusta/vapautusta perheen taloudellisen tilanteen tai muun syyn vuoksi. Huoltaja voi tehdä vapaamuotoisen anomuksen sähköpostilla hallitukselle, joka päättää asiasta: hallitus@nuer.fi.


Kaikkiin tapahtumiin tulee ilmoittautua Kuksan kautta. Tapahtumalaskua maksaessasi käytä viitenumeroa. Jos kohtaat ongelmia, ota yhteyttä rahastonhoitajaan: rahastonhoitaja@nuer.fi.